Woman with Fitness Ropes

Kim jesteśmy?

Od 2004 roku zajmujemy się leczeniem osób, które po przebytej kontuzji chcą wrócić do aktywności sportowej i życia codziennego. Trafiają do nas ci, którzy amatorsko lub zawodowo uprawiają sport i mieli kontuzję oraz ci, którzy po prostu odczuwają ból i chcą się wyleczyć.Teraz chcemy wyjść dalej z naszą ofertą i nie tylko przywracać zdrowie naszych pacjentów ale również pomóc je zachować poprzez  edukację w zakresie poprawnego siedzenia, wykonywania pracy przy komputerze oraz regularnych przerw rozciągających.

”Leczymy człowieka. Nie kontuzje.”

Poznaj nasz zespół

 
Andrzej 1.jpeg
IMG_9611_edited.jpg

mgr Andrzej Kępczyński

Założyciel Kliniki Ruchu 

Fizjoterapeuta

Absolwent AWF w Warszawie, Kierunek Rehabilitacja Ruchowa. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta w cenionych placówkach ortopedycznych w Warszawie oraz zagranicą. Założyciel Kliniki Ruchu i inicjator jej działalności naukowej, aktywny uczestnik oraz prelegent na wielu szkoleniach i konferencjach poświęconych ortopedii i traumatologii oraz fizjoterapii narządu ruchu. Specjalizuje się w rehabilitacji barku, ale także kolana, członek Rady Naukowej Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie oraz Rady Programowej Wydziału Fizjoterapii WUM.

Prowadzi część szkolenia poświęconą ogólnym wytycznym właściwej pozycji w pracy przy biurku i ćwiczeniom pomocniczym przy pracy home office.

mgr Konrad Pszczoła

Fizjoterapeuta

Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie, mgr. fizjoterapii, terapeuta manualny OMT- szkoła niemiecka, certyfikowany specjalista treningu stabilizacji centralnej i stawów obwodowych oraz treningu respiracyjnego Spiro Tiger. Uczestnik kursów z zakresu rehabilitacji stawu kolanowego i barkowego.
Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej ze szczególnym uwzględnieniem chorób kręgosłupa.

Prowadzi część szkolenia poświęconą szyi, głowie, barkom i ramionom.

Zrzut ekranu 2020-09-1 o 21.11.34.png

mgr Jan Szczepański

Fizjoterapeuta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Ukończył kursy terapii manualnej metodą Kaltenborn - Evjenth, kursy w zakresie współczesnych metod diagnozowania i terapii tkanek miękkich, reedukacji nerwowo-mieśniowej według Ledermana, kurs technik manipulacji w rehabilitacji kręgosłupa oraz masażu tkanek głębokich. Zawodowo interesuje się teorią łańcuchów mięśniowo-powięziowych oraz holistycznym podejściem do pacjenta.

Prowadzi część szkolenia poświęconą miednicy, stawom biodrowym i kręgosłupowi lędźwiowemu.

mgr Marcin Wiatrowicz

Fizjoterapeuta

Absolwent kierunku Fizjoterapia na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od  20 lat zajmuje się tańcem towarzyskim. Posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S i liczne osiągnięcia na turniejach w Polsce i na świecie. Dodatkowo jest licencjonowanym instruktorem tańca oraz ZUMBA® FITNESS. Współpracuje z tancerzami, pomagając im w dysfunkcjach i zespołach przeciążeniowych narządu ruchu.  

Prowadzi część szkolenia o nazwie Fizjozumba, gdzie przy dźwiękach muzyki pokazuje proste kroki oraz ćwiczenia wzmacniające i rozluźniające dla tych, którzy dużo pracują w pozycji siedzącej.